Produkty

Hyper Spectral Imagining

Hyperspectral kamery

Kompletní řada hyperspektrálních kamer Renson pokrývá spektrální rozsah od 350 nm až do 1700 nm. Kamery jsou lehké, kompaktní a cenově dostupné. Jejich použití je jednoduché, zkreslení je velice nízké a kvalita obrazu je vynikající. 

Stolní systémy

Plně integrované hyperspektrální zobrazovací systémy pro laboratorní a průmyslové využití. Zahrnují hyperspektrální zobrazovací kamery, podstavec, osvětlení, řídící počítač a software pro sběr a analýzu dat. Tyto systémy mohou být vybaveny některou z hyperspektrálních zobrazovacích kamer Resonon, které pokrývají 350 - 1700 nm spektrální rozsah. Resonon poskytuje nejdostupnější venkovní hyperspektrální zobrazovací systémy v tomto průmyslovém odvětví pro výzkum a průmyslové aplikace.

Venkovní terénní systémy

Rotační skenovací hyperspektrální zobrazovací systém na stativu, vhodný pro venkovní použití v terénu. Zahrnuje hyperspektrální kameru, stativ s držákem na notebook, rotační skenovací stolek, napájení, počítač a software pro sběr a analýzu dat a ovládání - SpectrononPro. Systémy mohou být vybaveny některou z Resonon kamer pokrývající spektrální rozsah 350 - 1700 nm. Resonon poskytuje nejdostupnější stolní hyperspektrální zobrazovací systémy v tomto průmyslovém odvětví, pro laboratorní a výzkumné aplikace.

Airborne systémy

Hyperspektrální zobrazovací systémy pro pilotní i bezpilotní vzdušné platformy s nízkým zatížením (1,6 kg). Systém zahrunuje hyperspectral imager, georectification software, data acquisition computer, flexible sensor mounting options, and on-site integration and training services. Systémy mohou být vybaveny některou z Resonon hyperspektrální zobrazovací kamery pokrývající spektrální rozsah 400 - 1700 nm.